HOT! Yi Semi-DSLR Camera

Дискусија во форумот 'Yi Камери' започната од Admin, 19 сеп 2016.

 1. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.826
  Допаѓања:
  1.156
  Телефон:
  Mi 5
  Верзија:
  Alpha 8
  Малце инфо, т.е. слики за новата камера на Yi / Xiaomi која што треба да излезе деновиве. Ќе постирам детални информации кога ќе бидат официјално објавени. Може да биде интересен уред во секој случај.

  s_8210649e8f2f45a68be344f33815447a.jpg
  s_357c9e1522034347978348a3c5f894b9.jpg
   
  #1
  На Bumble му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: