Redmi Note 3 ili Redmi 3 Pro

Дискусија во форумот 'Купување на Mi телефон во МК' започната од zoran, 9 сеп 2016.

 1. Sheerio

  Sheerio Member

  Член од:
  10 ное 2016
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  29
  Ќе кажам каков крај ќе има приказната, без гајле :)
   
  #21
  На Davorkne, Admin и fenomenmk им се допаѓа ова.
 2. Sheerio

  Sheerio Member

  Член од:
  10 ное 2016
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  29
  Да си го исполнам ветувањето и да ти го кажам крајот на приказнава Од денес користам 1+3 ( OnePlus 3) и мислам дека не згрешив со изборот

  Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
   
  #22
  На Admin и Dr.MTR им се допаѓа ова.
 3. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.826
  Допаѓања:
  1.156
  Телефон:
  Mi 5
  Верзија:
  Alpha 8
  Врвен телефон каква грешка :) Со среќа да си го тераш..
   
  #23
  На Sheerio му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Sheerio

  Sheerio Member

  Член од:
  10 ное 2016
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  29
  Фала ,фала :) Ептен сум среќна :)

  Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
   
  #24
  На Admin му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: