[PORT] - MIUI 6 - за 39 телефони [Update: 25.06.2015]

Дискусија во форумот '[PORT] MIUI 6' започната од Admin, 12 мај 2015.

 1. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.854
  Допаѓања:
  1.191
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Да да, ние сме нивни заморчиња :)

  Sent from my MI 5
   
  #41
 2. Bumble

  Bumble Administrator
  Staff Member

  Член од:
  2 мар 2015
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  161
  Телефон:
  RN3
  Значи алал нека им е :))

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  #42
  На Admin му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: