НОВО Mi Pistons 3-rd Eddition

Дискусија во форумот 'Mi Headphones / Mi Слушалки' започната од Admin, 30 мар 2015.

 1. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.854
  Допаѓања:
  1.191
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Ова се новите слушалки, 3-та генерација, кои ја добија престижната Reddot Award за 2015-та..

  Повеќе инфо набргу..

  QQ截图20150327102518.png
  QQ截图20150327142748.png
   
  #1
 2. dejan_str

  dejan_str New Member

  Член од:
  19 мар 2015
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  13
  Телефон:
  Xiaomi Mi4 LTE
  Верзија:
  MIUI V6.4.2.0 KXDMICB stable
  Супер, редовно абдејтоваат слушалки, тоа е добро! Се надева мсекоја серија ке биде подобра и подобра, јас за брзо ке се пофалам со предходната па ке пишам импресии. :D
   
  #2
  На Admin му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dimsa

  dimsa New Member

  Член од:
  8 окт 2015
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  20
  Телефон:
  Redmi Note 2 Prime
  Некој да пише збор два ако ги купил Pistons 3 ? Особено ме интересира кој е квалитетот на микрофонот, на ниедно ривју не обрнуваат внимание на тој дел, не разбирам зошто.
   
  #3
 4. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.854
  Допаѓања:
  1.191
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Јас не сум ги користел, но сите што земале се презадоволни..
   
  #4
 5. Dande

  Dande Active Member

  Член од:
  27 јан 2015
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  118
  дали има моментално на лагер, доколку има ве молам цена во пп
   
  #5
 6. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.854
  Допаѓања:
  1.191
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Има Pistons HD Audio, новите... Цена на ПП

  Sent from my MI 5
   
  #6

Сподели преку: