НОВО таблети

Дискусија во форумот 'Купување на Mi телефон во МК' започната од zoran, 8 авг 2017.

 1. zoran

  zoran Active Member

  Член од:
  2 јан 2015
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  76
  Телефон:
  Mi Max - Snapdragon 650 3GB - 32GB
  препорака за таблет . буџет од 16.000 ден
   
  #1
  Последна промена: 7 ное 2017
 2. zoran

  zoran Active Member

  Член од:
  2 јан 2015
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  76
  Телефон:
  Mi Max - Snapdragon 650 3GB - 32GB
  нема препорака ?
   
  #2

Сподели преку: