Стакло од камера

Дискусија во форумот 'Mi 4C' започната од hp123, 26 мај 2017.

 1. hp123

  hp123 New Member

  Член од:
  26 мај 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Телефон:
  MI4C
  Здраво
  Заштитното стакло од камерата ми е толку изгребано што квалитетот на слики е ко телефон од 2010 година.. Дали знаете каде можам да купам ново заштитно стакло?
  Фала однапред
   
  #1
  На Admin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.854
  Допаѓања:
  1.191
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  А кој телефон ти е ко Нокиа? :)

  Sent from my MI 5s
   
  #2
 3. Dr.MTR

  Dr.MTR Moderator
  Staff Member

  Член од:
  18 јун 2016
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  173
  Со оглед на тоа дека темава е отворена во Mi4C подфорум, претпоставувам дека е за тој телефон.
   
  #3
  На Admin му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.854
  Допаѓања:
  1.191
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Не се гледа на ТТ :)
  [​IMG]

  Sent from my MI 5s
   
  #4
  На Dr.MTR му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: