НОВО Пристигна Redmi Pro во Македонија

Дискусија во форумот 'Redmi Pro' започната од Admin, 10 сеп 2016.

 1. Misko6000

  Misko6000 Active Member

  Член од:
  20 ное 2014
  Мислења:
  163
  Допаѓања:
  134
  Телефон:
  Стар
  Само прашав пошто особата што ќе го користи нема да апдејтува. Чисто како инфо.

  Sent from my HM NOTE 1LTE using Tapatalk
   
  #61
 2. КвикСилвер

  Член од:
  31 јан 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Телефон:
  Xiaomi Redmi PRO
  @Admin
  Држите футроли за телефонов? Ми треба и една целосно затворена, со место за картички, и една обична, за заштита.
   
  #62
 3. Volce

  Volce New Member

  Член од:
  16 јан 2017
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  13
  Телефон:
  Redmi Pro
  Верзија:
  miui 8.1
  Има ли во Хај glass protector за Ред Ми Про и колку чини?
  На web кај нив нема никакво инфо.

  Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
   
  #63
 4. kristijan_m75

  kristijan_m75 Active Member

  Член од:
  20 јан 2017
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  85
  Пробај јави им се на телефон,прашај ги или на мејл:contact@hi.com.mk

  Белобрадиот интериста
   
  #64
 5. Volce

  Volce New Member

  Член од:
  16 јан 2017
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  13
  Телефон:
  Redmi Pro
  Верзија:
  miui 8.1
  Завршив работа
  Фала

  Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
   
  #65
 6. Volce

  Volce New Member

  Член од:
  16 јан 2017
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  13
  Телефон:
  Redmi Pro
  Верзија:
  miui 8.1
  Здраво,
  Дали ке сакате да ми кажете што е последно за Redmi Pro (мојот е MIUI 8 6.12.22 Weekly/ Android 6.0)...?
   
  #66
 7. mnikolce

  mnikolce Active Member

  Член од:
  15 апр 2015
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  95
  Телефон:
  Xiaomi Mi 4W / Xiaomi Redmi 2
  Верзија:
  MIUI Последната :)
  Weekly актуелен 8.1.18, за впеток 8.1.25, стабилен 9.2.1.0 http://en.miui.com/getrom.php?r=304&m=yes&app=false

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
  #67
  На Dr.MTR и Admin им се допаѓа ова.
 8. Volce

  Volce New Member

  Член од:
  16 јан 2017
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  13
  Телефон:
  Redmi Pro
  Верзија:
  miui 8.1
  #68

Сподели преку: