HOT! Нов MIUI 6 на Android 5.0.2 [Официјално]

Дискусија во форумот 'Mi 2S' започната од Admin, 3 апр 2015.

 1. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.854
  Допаѓања:
  1.191
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  MIUI 6 на база на Android 5.0 lollipop за Mi 2/2S денеска излегува официјално. Повеќе инфо на страната: http://en.miui.com/thread-99298-1-1.html

  dkjt_2015-04-03-10-52-39_副本.png
   
  #1

Сподели преку: