Нови линкови за спуштсање...

Дискусија во форумот 'Системски Надградби (Неделни)' започната од hipo, 27 мар 2018.

 1. hipo

  hipo New Member

  Член од:
  26 ное 2016
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  14
  Телефон:
  RedMi Pro
  Верзија:
  MUIU8
  Во оваа теме се објавуваа линкови за неделни упдејти со лог на промени и слични корисни работи.

  Конкрено за РедМи ПРО има ли некои нови упдејти за Андроид7 или МИУИ 9...или да си останам ма МИУИ 8,3 by xiaomi.eu 7,4,20Бета.
   
  #1

Сподели преку: