HOT! Новиот Redmi Note 4 - инфо и слики

Дискусија во форумот 'Redmi Note 4 / 4X' започната од Admin, 25 авг 2016.

 1. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.851
  Допаѓања:
  1.189
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Нема, но ќе има за 10-тина дена..
   
  #41
 2. Џони

  Џони New Member

  Член од:
  28 дек 2016
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  7
  До кај е работата, добивте Redmi Note 4? Пишав на емаилот и мислам дека ми рекоа на 6ти ќе имало нова пратка.
   
  #42
  На Admin му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dr.MTR

  Dr.MTR Moderator
  Staff Member

  Член од:
  18 јун 2016
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  173
  На 6-ти имало нова пратка од Кина. Во Ск, ке бидат за 5-6 дена најкасно, т.е другата недела.
   
  #43
  На Џони му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.851
  Допаѓања:
  1.189
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Не на 6-ти, незнам кој ти рекол така, тогаш тие почнуваат со работа.. До крајот на наредната недела ги очекуваат да може да се земат тука кај нас..
   
  #44
 5. Џони

  Џони New Member

  Член од:
  28 дек 2016
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  7
  Моја грешка, после 6ти мислев.

  ОК, како и да е, ќе почекам уште некоја недела, не е проблем.
   
  #45
  На Admin му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.851
  Допаѓања:
  1.189
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  До крајот на наредна недела све е тука спремно :)
   
  #46
 7. Misko6000

  Misko6000 Active Member

  Член од:
  20 ное 2014
  Мислења:
  163
  Допаѓања:
  134
  Телефон:
  Стар
  #47
 8. kristijan_m75

  kristijan_m75 Active Member

  Член од:
  20 јан 2017
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  83
  Штo ќе кaжете зa нoвиoв редми нoте 4х мене ми исти кo редми 4 прo сaмo пoгoлем екрaн кaкo штo ги прoчитaв кaрaктеристиките

  Интеристa сo белa брaдa
   
  #48
 9. Dr.MTR

  Dr.MTR Moderator
  Staff Member

  Член од:
  18 јун 2016
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  173
  Чекаме да го извадат новиот редми про 2 со SD 653.
   
  #49
 10. Џони

  Џони New Member

  Член од:
  28 дек 2016
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  7
  Не е уште крај на неделата, ама да си прашам јас за секој случај, пошто на емаилот што им го пратив не ми вратија ништо. Има пристигнато телефони или уште рано е? :)
   
  #50
 11. kristijan_m75

  kristijan_m75 Active Member

  Член од:
  20 јан 2017
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  83
  Следнaтa неделa пoсле средa

  Белoбрaдиoт интеристa
   
  #51
 12. Џони

  Џони New Member

  Член од:
  28 дек 2016
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  7
  Окапавме од чекање. Се надевам ќе се исплати чекањето. :D
   
  #52
 13. Dr.MTR

  Dr.MTR Moderator
  Staff Member

  Член од:
  18 јун 2016
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  173
  Од каде ти е информацијата?
   
  #53
 14. kristijan_m75

  kristijan_m75 Active Member

  Член од:
  20 јан 2017
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  83
  Пa пишa мејкер и нa ит фoрумoт и нa кaјгaнa имaше,не прoчитa?

  Белoбрaдиoт интеристa
   
  #54
 15. Dr.MTR

  Dr.MTR Moderator
  Staff Member

  Член од:
  18 јун 2016
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  173
  Ау, почнал народов да не нервира што немало телефони во Хај на кајгана. Хахаха, кој чека ке дочека. ::)
   
  #55
 16. Џони

  Џони New Member

  Член од:
  28 дек 2016
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  7
  Да не имаш некое инфо? Им пишав e-mail уште пред 2 дена дека сакам да купам телефон и дека имам резервирано уште пред еден месец, уште ми немаат вратено. Не ме ебаваат ни два посто. :D
   
  #56
  На Admin му/ѝ се допаѓа ова.
 17. kristijan_m75

  kristijan_m75 Active Member

  Член од:
  20 јан 2017
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  83
  Јас мојот го подигнав во петок,ми пиштија порака.Ако имаш број јави им се прашај ги

  Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
   
  #57
  На Џони и Admin им се допаѓа ова.
 18. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.851
  Допаѓања:
  1.189
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Пиши ми инфо во ПП што и како е..
   
  #58
  На Џони му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Kristina

  Kristina New Member

  Член од:
  12 авг 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  ke dobiete 4X?
   
  #59
 20. KaZaN

  KaZaN New Member

  Член од:
  13 мар 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Телефон:
  Redmi Note 4x
  Верзија:
  MIUI Global 9.2.2.0
  Здраво.

  Некој да не има информација каде може да се најде стаклена фолија за Redmi Note 4x?

  Фала.
   
  #60

Сподели преку: