Комплетен туторијал за трикови на МИУИ 6/7

Дискусија во форумот 'Mi Финти и скриени опции / Mi Tips&Tricks' започната од Admin, 13 сеп 2015.

 1. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.854
  Допаѓања:
  1.191
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  Еве малце да читнете, сите трикови за МИУИ 6/7. Е сега некои се извадени или не се сеуште портирани во в7, но скоро све е опишано.. Enjoy ;)

  http://en.miui.com/thread-47569-1-1.html
   
  #1
  Corbe, Dande, maki01 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: