HOT! ЕКСКЛУЗИВНА АКЦИЈА за Mi 5 !

Дискусија во форумот 'Купување на Mi телефон во МК' започната од Admin, 15 мар 2016.

 1. Admin

  Admin Founder
  Staff Member

  Член од:
  18 окт 2014
  Мислења:
  1.851
  Допаѓања:
  1.189
  Телефон:
  Mi MIX 2
  Верзија:
  Global MIUI
  НОВИОТ КРАЛ ПРИСТИГНА!
  СПЕЦИЈАЛНА ПРЕД-НАРАЧКА за новите Mi 5 модели.

  fb2.png
  fb3.png

  Mi 5 - 3/32 GB (Бел)
  Стакло-Метал-Стакло тело
  5.15'’ IPS Екран - FHD Display / 16 LED технологија
  Snapdragon 820 / 64-bit Quad-core 1.8 Ghz / Adreno 530
  3 GB RAM LPDDR4 / 32 GB меморија UFS 2.0
  16 MP Zero Shutter Lag (Phase Detection) / 4-axis OIS
  Android 6.0 / MIUI 7.2
  Dual 4G hybrid SIM (micro / nano - sd card)
  USB Type-C
  тежина од само 129 гр.

  ЛИНК: http://hi.com.mk/index.php?route=product/product&path=195&product_id=329

  Mi 5 Prime - 3/64 GB (Бел)
  Стакло-Метал-Стакло тело
  5.15'’ IPS Екран - FHD Display / 16 LED технологија
  Snapdragon 820 / 64-bit Quad-core 2.15 Ghz / Adreno 530
  3 GB RAM LPDDR4 / 64 GB меморија UFS 2.0
  16 MP Zero Shutter Lag (Phase Detection) / 4-axis OIS
  Android 6.0 / MIUI 7.2
  Dual 4G hybrid SIM (micro / nano - sd card)
  USB Type-C
  тежина од само 129 гр.

  ЛИНК: http://hi.com.mk/index.php?route=product/product&path=195&product_id=330

  АКЦИЈАТА ТРАЕ ДО: 18.03.2016
  ИСПОРАКА НА: 24.03.2016
  * регуларните цени ќе важат после промоцијата
  * количините се ограничени.
  * оваа промоција е само за online купување
   
  #1
  На SaleSk, Bumble, kirev и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. zoran

  zoran Active Member

  Член од:
  2 јан 2015
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  76
  Телефон:
  Mi Max - Snapdragon 650 3GB - 32GB
  можи телефон да добијам од hi sore овај ги имам 02 322 7333, и овај 075 405 885 никој не се јавува. Некој да не знај со е работата
   
  #2
 3. Dr.MTR

  Dr.MTR Moderator
  Staff Member

  Член од:
  18 јун 2016
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  173
  Мислам дека се на годинше одмор сите. Контактирај ги другата недела.
   
  #3
 4. Kristina

  Kristina New Member

  Член од:
  12 авг 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
 5. Dr.MTR

  Dr.MTR Moderator
  Staff Member

  Член од:
  18 јун 2016
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  173
  #5

Сподели преку: