Скорешна активност

Тек на активност на сите регистирани членови на MIUI Macedonia Forum.

 1. На gockan му/ѝ се допаѓа мислењето на Dr.MTR во темата redmi note 4 baterija.

  Официјален глобален ром ти ставиле.

  24 јун 2017 во 17:58
 2. Dr.MTR одговори на темата redmi note 4 baterija.

  Официјален глобален ром ти ставиле.

  24 јун 2017 во 10:26
 3. На Dr.MTR му/ѝ се допаѓа мислењето на gockan во темата redmi note 4 baterija.

  Screenshot_2017-06-23-22-31-24-409_com.android.settings.png 24 јун 2017 во 10:26
 4. gockan одговори на темата redmi note 4 baterija.

  da ima nekoi kako hangout, pley store movies i slicni,

  23 јун 2017 во 21:33
 5. gockan прикачи податок во темата redmi note 4 baterija.

  Screenshot_2017-06-23-22-31-24-409_com.android.settings.png 23 јун 2017 во 21:32
 6. Dr.MTR одговори на темата redmi note 4 baterija.

  Како мислиш не ти дава да исклучиш програма? Која програма...

  23 јун 2017 во 15:41
 7. На Admin му/ѝ се допаѓа мислењето на gockan во темата redmi note 4 baterija.

  vo servisot beshe,go zemav denes najnov softer ima sea e top,do...

  23 јун 2017 во 10:20
 8. На Admin му/ѝ се допаѓа мислењето на gockan во темата redmi note 4 baterija.

  fala,dve nedeli mi e vo servis so istiot odgovor deka e seushte na...

  23 јун 2017 во 10:20
Вчитување...