Инсталација и флешување на MIUI

Тема за технички детали и начин на кој се инсталираат разни верзии на MIUI

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Admin
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  7.046
 2. Admin
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  481
 3. Rikimaru
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  258
 4. Admin
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  756
 5. Admin
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  4.488
 6. Admin
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1.236
 7. leon
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1.149
 8. Admin
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  700
 9. sasopata
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  349
 10. Bumble
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  901
 11. Admin
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1.411
 12. Admin
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  485
 13. Admin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  325
 14. Kiro
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  3.075
 15. Bumble
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  410

Опции за прикажување на темите

Вчитување...